متعه یا ازدواج موقت (1)

همه کامنتهایی که زیر مطلب قبلی (ازدواج موقت، بدتر از رابطهٔ آزاد!)  در وب سایت اصلی نوشته شده است


ادامه مطلب
[ ۱۳٩٢/٥/٤ ] [ ۱٢:٠٤ ‎ب.ظ ] [ T...R ] [ نظرات () ]

از وقتی یادم می‌آید، یک جور سرزنش و نفرت در عبارت «ازدواج موقت» و «صیغه» بود که ناخواسته همه را از آن رمیده می‌کرد. بهتر است بگویم همهٔ خانم‌ها را. تابویی که هنوز هم خیلی جاها شکسته نشده و ممنوعیت و قبح آن به همان قوت باقی است.


ادامه مطلب
[ ۱۳٩٢/٥/٤ ] [ ۱۱:٥٦ ‎ق.ظ ] [ T...R ] [ نظرات () ]

هفت صبح نوشت: این همه سال نشستیم و منتظر شدیم. منتظر شدیم تا ببینیم پایان تمام فیلم‌ها و سریال‌های مردان دو زنه و زن‌های صیغه‌ای به کجا ختم می‌شود. تازگی‌ها هم درگیرش بودیم؛ در سریال خداحافظ بچه. درگیر «خسرو»یی که با وجود داشتن زن تحصیلکرده و امروزی ‌مثل «شهناز»، «نازنین» را صیغه می‌کند. این بار هم برای آرزوهای کوچک «زن صیغه‌ای» سریال دلمان سوخت و برای«زن دائم» سرافسوس تکان دادیم.


ادامه مطلب
[ ۱۳٩٢/٥/٤ ] [ ۱۱:٤٩ ‎ق.ظ ] [ T...R ] [ نظرات () ]

احکام ازدواج موقت و صیغه آن


ادامه مطلب
[ ۱۳٩٢/٥/٤ ] [ ۱۱:٤٢ ‎ق.ظ ] [ T...R ] [ نظرات () ]
  زنی مطلقه از تجربه عقد موقت می گوید

او در کنار خوبی های متعه، از آسیب‌ ها و سختی هایش برای زنان می گوید. خانمی ۲۹ ساله،با یک بار سابقه ی ازدواج و طلاق و 3 بار تجربه ی عقد موقت…


ادامه مطلب
[ ۱۳٩٢/٥/٤ ] [ ۱۱:۱٦ ‎ق.ظ ] [ T...R ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By Weblog Skin :.
درباره وبلاگ

1- این وبلاگ طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. 2- ملاک ما در صحت مطالب فقط نظر شرع مقدس اسلام و فتاوای مراجع معظم تقلید می باشد. 3- این وبلاگ همسر یابی نمی کند . 4- مدیر وبلاگ در پی ترویج ازدواج موقت نمی باشد. بلکه نیک بر مدیر روشن است که تشکیل جامعه اسلامی قوی مبتنی بر استحکام بنیان خانواده اسلامی می باشد که در اثر ازدواج دائم به وجود می آید. ازدواج موقت فقط برای کسانی است که امکان ازدواج دائم را در شرایط فعلی ندارند. که همه شرایط و موارد آن در ضمن مطالب وبلاگ آمده است.
نويسندگان
صفحات اختصاصی
امکانات وب