متعه یا ازدواج موقت (1)

به گزارش نیمروز، ابراهیم فیاض، عضو هیئت علمی دانشگاه تهران گفت: چند روز پیش با یکی از سایت‌هایی که ادعای اصول‌گرا بودن دارد، گفت‌وگوی مفصلی داشتم که با عدم رعایت صداقت در اطلاع‌رسانی تیترهایی از صحبت‌های من مطرح کردند که آنها را تکذیب می‌کنم.


ادامه مطلب
[ ۱۳٩٢/٧/۱٥ ] [ ٥:٤۸ ‎ب.ظ ] [ T...R ] [ نظرات () ]

به گزارش نیمروز و به نقل از دنیای اقتصاد، سایت‌های همسریابی عمدتا در دو حوزه «ازدواج دائم» و «ازدواج موقت» فعالیت می‌کنند. برخی از آنها فقط به ازدواج دائم می‌پردازند، برخی فقط به ازدواج موقت و برخی هر دو را مد نظر قرار می‌دهند.


ادامه مطلب
[ ۱۳٩٢/٧/۱٥ ] [ ٥:٤٤ ‎ب.ظ ] [ T...R ] [ نظرات () ]

درج این گزارش به معنی موافقت با محتوای گزارش نمی باشد.

بر سر زنان صیغه ‌ای چه می ‌آید؟ این سئوال اولین انگیزه ما برای نگارش این گزارش است. زن ‌های صیغه ‌ای را در اطرافمان دیده ‌ایم و می ‌دانیم معمولا از گفتن این که صیغه ‌می ‌شوند ابا دارند.


ادامه مطلب
[ ۱۳٩٢/٧/۱٥ ] [ ٥:۳٥ ‎ب.ظ ] [ T...R ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By Weblog Skin :.
درباره وبلاگ

1- این وبلاگ طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. 2- ملاک ما در صحت مطالب فقط نظر شرع مقدس اسلام و فتاوای مراجع معظم تقلید می باشد. 3- این وبلاگ همسر یابی نمی کند . 4- مدیر وبلاگ در پی ترویج ازدواج موقت نمی باشد. بلکه نیک بر مدیر روشن است که تشکیل جامعه اسلامی قوی مبتنی بر استحکام بنیان خانواده اسلامی می باشد که در اثر ازدواج دائم به وجود می آید. ازدواج موقت فقط برای کسانی است که امکان ازدواج دائم را در شرایط فعلی ندارند. که همه شرایط و موارد آن در ضمن مطالب وبلاگ آمده است.
نويسندگان
صفحات اختصاصی
امکانات وب